Neváhejte nás kontaktovat na 608 757 509

Úprava vody se Siliphosem

SILIPHOS vytváří na kovových a keramických površích ochranný mikrofilm! Tento mikrofilm zcela zabrání vodnímu kameni, aby se na kovovém nebo keramickém povrchu usadil. Pokud je voda velmi měkká - korozivní, vytvořený mikrofilm zcela zabrání korozi. SILIPHOS dokonale ochrání topná tělesa v pračce a myčce, armatury a baterie, trysky ve vířivých vanách a ve sprchách a chrání keramické obklady před usazeninami. Všude tam SILIPHOS chrání uvedené části, prodlužuje jejich životnost a šetří 30 - 40% energie při každém ohřevu vody.
SILIPHOS úplně eliminuje přípravky jako Calgon a keramické obklady se budou dát vyčistit bez agresivních chemických přípravků.
Pokud je kovový povrch (trubka, ohřívače, topná tělesa, baterie a armatury) zanesený vodním kamenem nebo je rezavý, spotřeba energie nepřetržitě stoupá, protože nánosy vodního kamene a rzi stále rostou. SILIPHOS postupně odstraní i staré nánosy vodního kamene a rzi.
SILIPHOS se používá speciálně pro pitnou vodu! Má souhlas Hlavního hygienika ČR, nebo Ministerstva zdravotnictví v ČR jako zdravotně nezávadný. SILIPHOS nemění složení vody, všechny rozpuštěné látky, které se v ní před úpravou nacházejí v ní i zůstanou.
Jeden kilogram Siliphosu ošetří minimálně 400 000 (400 m3) vody.

odstranění rzi vodního kamene, úspory ohřevu vody topení

Nakupte si přímo zde

Zatím jste si nevybrali žádné spořiče vody. Zkuste náš katalog produktů.